TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

22

02 2021

Poranne kolizje w Milanówku i Adamowiźnie


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsPoranne kolizje w Milanówku i Adamowiźnie - Grodzisk News


Na drogach wciąż ślisko. Boleśnie przekonali się o tym dzisiejszego ranka kierowcy w Adamowiźnie i Milanówku, gdzie doszło do zderzeń.


O szczegóły zapytaliśmy na policji. – W Adamowiźnie doszło do kolizji w wyniku której jedno z aut przewróciło się na bok. Było to na ul. Niedźwiedziej – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Z ustaleń policjantów wynika, iż kierująca citroenem najechała na audi. Pod wpływem impetu jej samochód przewrócił się. Kierowcy z obu pojazdów byli trzeźwi – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Po godz. 7.00 do kolizji doszło także w Milanówku. Tam udział brały trzy pojazdy. – Ustalenia policjantów wskazują, że kierujący Volkswagenem Transporterem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadącą przed nim hondę, a ta pod wpływem siły uderzenia najechała na peugeota – wyjaśnia Katarzyna Zych.

Dodajmy, że do kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Kwiatowej i Kościuszki, a kierowca volkswagena został ukarany mandatem.

– Pamiętajmy, że na drogach nadal jest ślisko i naprawdę należy zachować na drodze dystans i szczególną ostrożność. Apelujemy do kierowców o rozważną jazdę – mówi rzeczniczka grodziskiej komendy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Czy pzd grodzisk też zostanie ukarany bo kwiatowa i kościuszki są w ich zarządzie bo niebyło posypane

pilot
22-02-2021 17:41


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.