reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

04 2021

Poranna kolizja w Kadach, osobówka rozbiła ogrodzenie [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPoranna kolizja w Kadach, osobówka rozbiła ogrodzenie [FOTO] - Grodzisk News


Wczesnym rankiem w Kadach kierowca osobowego volvo stracił panowanie nad autem, które uderzyło w ogrodzenie i przewróciło się na bok. Samochodem jechały cztery osoby.


Do zdarzenia doszło przed godz. 6.00. – Dokładnie o 5.48 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu na miejsce pojechały dwa zastępt z państwowej jednostki oraz jeden ochotniczy z Książenic – wyjaśnia bryg. Krzysztof Tryniszewski, szef Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Pojazd uderzył w ogrodzenie u zbiegu Mazowieckiej i Okrzei, przewrócił się na bok. Pewnie by dachował, ale oparł się o płot – dodał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Samochodem podróżowało czterech mężczyzn. – Jeden z nich uskarżał się na ból karku, ale po badaniu nie został zabrany do szpitala – powiedział Tryniszewski. Działania strażaków zakończyły się około 7.40.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl

Poranna kolizja w Kadach, osobówka rozbiła ogrodzenie [FOTO] - Grodzisk News
Poranna kolizja w Kadach, osobówka rozbiła ogrodzenie [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.