reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

04

02 2023

Poranna kolizja na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoranna kolizja na S8 - Grodzisk News


W sobotni poranek samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Ostatnie opady śniegu oraz ujemna temperatura sprawiły, że warunki na drogach są dość trudne. Przekonał się o tym jeden z kierowców jadących trasą S8. – Na wysokości miejscowości Grzymek był wypadek. Na miejscu straż pożarna, policja i pogotowie – poinformował jeden z czytelników.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy sprecyzowali. – Zgłoszenie na temat tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 8.30. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Skuły. Jak się okazało, samochód osobowy na trasie S8 wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Kierujący został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego, nie odniósł obrażeń – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu, prawy pas drogi w kierunku Katowic był zablokowany. Uszkodzone auto zostało zabrane przez lawetę.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.