reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

02 2023

Poranna kolizja na S8


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPoranna kolizja na S8 - Grodzisk News


W sobotni poranek samochód osobowy wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Ostatnie opady śniegu oraz ujemna temperatura sprawiły, że warunki na drogach są dość trudne. Przekonał się o tym jeden z kierowców jadących trasą S8. – Na wysokości miejscowości Grzymek był wypadek. Na miejscu straż pożarna, policja i pogotowie – poinformował jeden z czytelników.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy sprecyzowali. – Zgłoszenie na temat tego zdarzenia otrzymaliśmy o godz. 8.30. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i dwa z OSP Skuły. Jak się okazało, samochód osobowy na trasie S8 wpadł w poślizg i uderzył w bariery energochłonne. Kierujący został przebadany przez zespół ratownictwa medycznego, nie odniósł obrażeń – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu, prawy pas drogi w kierunku Katowic był zablokowany. Uszkodzone auto zostało zabrane przez lawetę.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.