02 04 2016

Porady specjalistów za darmo

02.04.2016, godz.: 10:13
Porady specjalistów za darmo
fot. Pixabay

Stowarzyszenie Decydujmy Razem organizuje dzień bezpłatnych porad specjalistów w Milanówku. Do dyspozycji mieszkańców będą psycholog, psychiatra, a także przewodnicząca Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Dzień Bezpłatnych Porad to wydarzenie, podczas którego chętni będą mogli indywidualnie porozmawiać ze specjalistami. Ci podpowiedzą im jak radzić sobie z pewnymi problemami, wskażą problem i jego niepokojące objawy. Pomogą również w sprawach ulg i uprawnień przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom.

W sobotę 9 kwietnia w godz. 10.00 – 15.00 w Przedszkolu nr 1 w Milanówku przy ul. Fiderkiewicza 43 z mieszkańcami spotkają się:
Mariusz Bartyzel – Lekarz psychiatrii, specjalista terapii środowiskowej, biegły sądowy (problemy wychowawcze i emocjonalne młodzieży, niepokojące objawy trudnych i niewłaściwych zachowań, uzależnienia, opieka nad osobą chorą psychicznie, pomoc w aspektach prawnych w psychiatrii)
Monika Sakowska – Psycholog, terapeuta, orzecznik, autor audycji radiowych (problemy adaptacyjne, porady w zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzenia osobowości, depresje, lęki i natręctwa, pomoc w stresach pourazowych)
Anna Świątkowska – Przewodnicząca Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności (informacje dotyczące orzecznictwa o niepełnosprawności, uprawnienia i ulgi przysługujące osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom, broszurki i poradniki dla rodziców dzieci niepełnosprawnych, informatory o  dofinansowaniach do środków pomocniczych, turnusów rehabilitacyjnych  oraz inne ulgi i uprawnienia dla osób niepełnosprawnych).

Aby skorzystać z porad należy wcześniej się zapisać dzwoniąc pod numer 503 16 48 58.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.