09 07 2015

Popsuty skład blokuje tor. Są opóźnienia

09.07.2015, godz.: 20:09
Popsuty skład blokuje tor. Są opóźnienia
fot. Piotr Antos

Dziś późnym popołudniem na przystanku Warszawa Stadion zepsuł się pociąg i zablokował tor w kierunku zachodnim. Kolejarze zmienili organizację ruchu. Są również duże opóźnienia składów podmiejskich m.in. w kierunku Skierniewic.

Około godz. 19.00 nastąpiła awaria pociągu Kolei Mazowieckich relacji Warszawa Wschodnia – Sochaczew. Jako że tor w kierunku zachodnim został zablokowany, pociągi podmiejskie kierowane są przez Warszawę Centralną. Popsuty skład czeka na ściągnięcie do stacji Warszawa Wschodnia.

Na odcinku między Warszawą Wschodnią a Zachodnią bilety KM są honorowane w komunikacji miejskiej uruchamianej przez Zarząd Transportu Miejskiego.

Awaria pociągu spowodowała duże opóźnienia niektórych pociągów. Dla przykładu kurs z Warszawy Wschodniej do Grodziska Mazowieckiego (przyjazd 19.21) opóźnia się o 96 minut, natomiast kurs z Warszawy Wschodniej do Skierniewic (przyj. 19.44) ma 81-minutowy poślizg (dane według serwisu Infopasażer).

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.