TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2021

Poprosił o podwiezienie, a potem... ukradł auto


Grodzisk News


Poprosił o podwiezienie, a potem... ukradł auto - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali 29-letniego obywatela Ukrainy (na zdjęciu po prawej), który najpierw poprosił o podwiezienie do sklepu, a następnie ukradł auto życzliwego kierowcy. Niedużo później spowodował też kolizję, po której został zatrzymany.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kradzieży auta doszło ze  parkingu w Milanówku. Gdy policjanci otrzymali informację na ten temat, przystąpili do poszukiwań nissana. Wkrótce napłynęła do nich informacja o kolizji w mieście ogrodzie, kierujący autem tej samej marki uderzył w stojący przy jezdni kosz na śmieci.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Policjanci szybko połączyli obydwa zdarzenia. Na miejscu kolizji zastali poszukiwanego nissana i mężczyznę, który nim kierował. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. 29–latek został zatrzymany – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że pokrzywdzony właściciel samochodu zabrał obywatela Ukrainy, gdy ten poprosił go o podwiezienie do sklepu. Gdy mężczyzna zostawił na chwilę pasażera w otwartym aucie, ten ukradł jego samochód i odjechał.

29-letniemu mężczyźnie, gdy wytrzeźwiał, postawiono dwa zarzuty:  kradzieży auta i kierowania nim w stanie nietrzeźwości, odpowie również za spowodowanie kolizji. Zatrzymany dobrowolnie poddał się karze grzywny za popełnione przewinienia. Na poczet kary zabrano pieniądze, które mężczyzna miał przy sobie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.