TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

02 2024

Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik AdamPopołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News


Niedługo przed godz. 13.00 na ul. Królewskiej w Grodzisku kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. Okazuje się, że 32-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.


Pierwszą informację otrzymaliśmy od czytelnika, który przysłał także zdjęcia zrobione w pobliżu miejsca zdarzenia. – Pijany kierowca na Królewskiej spowodował wypadek, awanturował się w rozmowie z policjantami, został spięty w kajdanki – relacjonuje pan Adam, świadek zatrzymania.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policja potwierdza. – O godz. 12.53 do oficera dyżurnego komendy policji w Grodzisku wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym przy ul. Królewskiej. Na miejsce udały się policyjne załogi, które potwierdziły, że z niewiadomych jak dotąd przyczyn kierowca seata stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu – usłyszeliśmy w biurze prasowym Komendy Stołecznej Policji.

–Podczas dalszych czynności 32-latek został przebadany alkomatem. Badanie wykazało, że ma ponad promil alkoholu w organizmie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie ucierpiało także mienie. Kierowca natomiast odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, co jest przestępstwem – dodaje oficer dyżurny biura prasowego KSP.

Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News
Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News
Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk News
Popołudniowe zdarzenie w Grodzisku. Pijany kierowca wpadł do rowu - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Akurat przejeżdżałem tuż po tym jak samochód był w rowie i wychodziła z niego całkiem wesoła gromadka. Najwyraźniej nie byli to kumple skoro go zostawili samego na przyjazd policji

Paweł
10-02-2024 23:50

Takich ludzi karać surowo i zakaz dożywotnio kierowania autem.Dobrze że nikt postronny nie ucierpiał.

Rafał
11-02-2024 10:10

Oni chyba wracali ze zbiorowej modlitwy katolickiej części mieszkańców, którzy modlili się o trzeźwość kierowców, w ramach tygodnia trzeźwości.
Trzeba sprowadzić do Grodziska egzorcystę i powinien o to zadbać dziekan Dekanatu Katolickiego. A wicedziekan Dekanatu powinien apelować do wiernych, aby nie przychodzili na msze w zbyt krótkich spódniczkach.

becia
11-02-2024 13:42
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.