reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

05 2023

Popołudniowa kolizja w centrum Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPopołudniowa kolizja w centrum Grodziska - Grodzisk News


Po tragicznym wypadku z udziałem osobówki i ciężarówki w Kozerkach, w Grodzisku także doszło do zderzenia dwóch takich pojazdów. Tym razem jednak to na szczęście „tylko” kolizja. Doszło do niej po godz. 17.00 w ścisłym centrum miasta – na ul. Sienkiewicza


O szczegóły zdarzenia zapytaliśmy na policji. – Dokładnie o godz. 17.08 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji na ul. Sienkiewicza. Zderzyły się tam dwa pojazdy: osobowy opel i ciężarowy MAN – mówi nam podkom. Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Obaj kierowcy byli trzeźwi, nikt też w zdarzeniu nie ucierpiał, dlatego kwalifikowane jest jako kolizja. Okoliczności są jeszcze ustalane przez policjantów – dodaje podkom. Wersocka.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Co robia ciężarówki w centrum miasta coraz więcej tych ciężarówek nagle wszystkie dostaly pozwolenia na porysznie sie przez centum miasta

Xyz
31-05-2023 22:24

Podobno dzięki obwodnicy tiry i ciężarówki miały zniknąć z Grodziska. Niestety nadal poruszają się po centrum.

war
01-06-2023 15:15
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.