TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

06 2022

Popisy najlepszych wrotkarzy i rolkarzy już w ten weekend w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Arkadiusz KosińskiPopisy najlepszych wrotkarzy i rolkarzy już w ten weekend w Brwinowie - Grodzisk News


Brwinów, a konkretnie hala sportowa przy ul. Moczydłowskiego, będzie areną zmagań w mistrzostwach Polskich w figurowej jeździe na rolkach. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend – 18 i 19 czerwca.


Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików w jeździe figurowej na rolkach są okazją do rywalizacji najlepszych zawodników uprawiających tę widowiskową dyscyplinę sportu. Organizatorzy dwudniowej otwartej imprezy – kluby KS Arum Dance oraz AZS Warszawa – zaplanowali dodatkowo konkurencje dla rolkarzy i wrotkarzy w ramach Pucharu Arum AZS i zapraszają publiczność do kibicowania. Wstęp wolny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas dwóch dni zawodów obejrzymy popisy solistów, solistek i nie tylko. Niebawem po starcie imprezy zaplanowany na sobotę o 14.30 na parkiet wyjadą czwórki wrotkarzy w trwającej około godziny konkurencji Chorus. Później pojawią się kolejni wrotkarze podzieleni według wieku i poziomu umiejętności. W godzinach od 17.00 do 20.00 rozegrane zostaną programy krótki i dowolny w ramach zmagań o mistrzostwo kraju.

W niedzielę rywalizacja zacznie się już od rana, ale najciekawsze i najtrudniejsze programy dowolne będzie można podziwiać w niedzielę po południu, od ok. godz. 14. Zawody zakończą się wręczeniem medali ok. godz. 18.00 – zapowiadają organizatorzy zawodów.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.