reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

02 2023

Ponad 70 grodziskich kierowców z wykroczeniami podczas wzmożonych kontroli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP PruszkówPonad 70 grodziskich kierowców z wykroczeniami podczas wzmożonych kontroli - Grodzisk News


Prowadzona 14 i 15 lutego akcja wzmożonych kontroli na drogach powiatu grodziskiego pod kątem przekraczania prędkości przyniosła 72 wykryte takie wykroczenia i co za tym idzie sporą pule mandatów różnej wysokości...


Na drogach w całym powiecie policjanci prowadzili działania prewencyjne i kontrolne pod nazwą „Bezpieczna prędkość 2023”. Okazuje się, że co najmniej kilkudziesięciu kierowców nie wzięło sobie do serca przesłania tego hasła. Głównym celem działań – jak mówią policjanci było zapobieganie wypadkom przez wyegzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Nie obyło się bez sporej puli mandatów. – Podczas całej akcji funkcjonariusze ujawnili 72 przypadki przekroczenia dopuszczalnej prędkości przez kierujących. Jednym z miejsc prowadzonych działań były rejony przejść dla pieszych, gdzie policjanci ujawnili aż 60 wykroczeń – podkreśla asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci nieustannie apelują o rozwagę na drogach i zdejmowanie nogi z gazu, bo każdy kilometr mniej na prędkościomierzu zwiększa szanse kierowcy na reakcję w przypadku niebezpiecznej sytuacji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Tylko 72 mandaty.... a zapitalających cała masa

Majster
16-02-2023 19:13
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.