24 12 2019

Pomysł na udany i niezobowiązujący prezent

24.12.2019, godz.: 07:00
Pomysł na udany i niezobowiązujący prezent

Julian Tuwim pisał, że szczęście pachnie paloną kawą. Poeta wiedział, co mówi, bo jeśli kawa – to tylko świeżo palona. Z podobnego założenia wychodzą właściciele Palarni Single Origin, o której już kiedyś pisaliśmy (m.in. tutaj) Wysokiej jakości arabiki, ale także oryginalne herbaty z Indii oraz Chin, które również znajdziemy w propozycjach palarni, mogą być trafionym prezentem pod choinkę. Zwłaszcza zapakowane w stylowe drewniane pudełka kojarzące się ze skromną elegancją oraz podkreślające pochodzenie tych produktów – z lokalnej manufaktury.

Wszak prezent powinien mieć wyjątkową oprawę. Opakowanie podkreśla rzemieślniczy charakter upominku dla bliskiej osoby i co ważne – jest ekologiczne.

– Długo szukaliśmy opakowania, które w tak fajny sposób będzie wpisywać się w to co robimy. W końcu znaleźliśmy podobną manufakturę jak my, która je dla nas wykonała – podkreślają właściciele palarni. Warto dodać, że pudełka są nie tylko estetyczne i ekologiczne, lecz także pojemne. Można je wybrać w trzech rozmiarach dostosowanych do przyszłej zawartości.

Wybór małego prezentu pozwoli podarować w pudełku np. dwie paczki kawy po 200 g każda; dwa puszki herbaty lub 200-gramową torebkę kawy wraz z syropem. Jeśli chcemy wybrać coś większego, w opakowaniu średniej wielkości pomieści się dwukrotnie więcej upominków miłych sercu i podniebieniu. W takim pudełku można również zapakować kawę w towarzystwie kawiarki Moka Express i wysokiej jakości młynka Hario. Trzecia opcja pudełkowa pozwala na dobre puścić wodze prezentowej fantazji. W największym opakowaniu obdarowywana osoba może otrzymać np. Aeropress z filtrami oraz trzema paczkami kawy po 200 g.

Możliwości i konfiguracji doboru upominków do pudełka jest znacznie więcej. – Nie ograniczamy tego w żaden sposób. Wprawdzie na naszej stronie jest po kilka propozycji na gotowy zestaw w tych pudełkach, ale chętnie skomponujemy z Klientami ich własny zestaw na miejscu w naszym sklepie firmowym – słyszymy od ekipy palarni.

Na tym nie koniec, bowiem Single Origin ma kolejną, równie ciekawą propozycję upominkową, już wyraźniej utrzymaną w konwencji stricte świątecznej. To Kawa Kawowego Guru, swoista wizytówka palarni, na święta przygotowana w wyjątkowej odsłonie. Opakowanie jest wykonane z grubego, sztywnego kartonu, foliowane, z atrakcyjną grafiką przygotowaną od podstaw z myślą o podarku świątecznym – jest bardzo estetyczne i świetnie nadaje się na niezobowiązujący prezent!

Palarnia Single Origin daje bogaty wybór kaw pochodzących z całego świata, które są wypalane dopiero po otrzymaniu zamówienia od Klientów. Nie brakuje również aromatycznych herbat z Chin czy Indii oraz akcesoriów do kawy i herbaty. Zarówno koneserzy obu rodzajów naparów, jak i osoby smakujące je od czasu do czasu znajdą tu coś dla siebie. W tym kontekście ciekawym pomysłem na prezent mogą być karty podarunkowe.

– Często gościmy w sklepie Klientów, którzy mają w rodzinie lub w kręgu znajomych koneserów kawy, ale nie znają zupełnie ich preferencji. W takim wypadku karta podarunkowa jest rozwiązaniem pozwalającym obdarowanemu samodzielnie wybrać to, czego chciałby spróbować – mówi Michał Socha, założyciel Single Origin oraz autor bloga Kawowy.GURU.

Jeszcze raz przywołując i parafrazując słowa Tuwima, można powiedzieć, iż szczęście pachnie kawą… i herbatą. Możecie te słowa zweryfikować organoleptycznie – dosłownie poczuć oraz dotknąć tego, o czym mówimy. Przytulne wnętrza sklepu firmowego palarni Single Origin w Grodzisku (ul. Nadarzyńska 89B) czekają na odwiedziny! Sklep firmowy jest czynny od 10.00 do 18.00 (w soboty do 16.00), będzie otwarty także w Wigilię – do godziny 13.00.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata