01 07 2020

Pomóżmy uratować życie Antosia! Liczy się każda złotówka

01.07.2020, godz.: 07:31
Pomóżmy uratować życie Antosia! Liczy się każda złotówka
fot. Siepomaga.pl

Każdego dnia w naszej pracy staramy się nie tylko informować, ale także pomagać mieszkańcom. Szczególnie jeśli są to prośby o pomoc w uratowaniu czyjegoś zdrowia lub życia. Dlatego przybliżamy wam historię Antosia, który jeszcze się nie urodził, ale wiadomo, że przyjdzie na świat z poważną wadą serca. Jego rodzice zbierają pieniądze na zbawienną operację i proszą o pomoc.

Natrafiliśmy na nią za sprawą wiadomości napisanej do redakcji przez panią Ninę. A brzmiała tak: – Dzień dobry !
Piszę do Was w sprawie, w której nigdy nie spodziewałam się, że będę pisać. Moja przyjaciółka i jej synek potrzebują pomocy ludzi wielkiego serca. Nie, nie jest mieszkanką Grodziska, ale ja jestem – od urodzenia. Z nią znamy się od 9 lat i od tego czasu zawsze pokazywałam jej Grodzisk w najlepszym świetle. Spędziłyśmy tu razem mnóstwo wspaniałych chwil. Niestety nasze zasięgi nie są wystarczające, nadzieja ciągle tli się, ale nie możemy siedzieć bezczynnie. Dlatego piszę do Was – Grodzisk News, który obserwuje od dawna, który informuje, nie tylko mieszkańców, o tym, co się dzieje. Może moglibyście pomóc nam nagłośnić temat Antka poprzez udostępnienie zbiórki? – na taki apeli nie mogliśmy pozostać obojętni.

Antoś ma przyjść na świat w sierpniu, ale już wiadomo, że od pierwszych chwil będzie toczył ciężką batalię o przeżycie. Jedyną szansą dla niego może się okazać kosztowna operacja serca w niemieckiej klinice w Munster.

Chłopiec przyjdzie na świat z poważnymi defektami kardiologicznymi. To Izomeryzm prawostronny, całkowity ubytek przegrody przedsionkowo-komorowej, odejście obu naczyń z prawej komory, przełożeniowe ustawienie naczyń, zwężenie lub zrośnięcie zastawki pnia płucnego, dwie żyły główne.

Dlatego rodzice chłopca proszą o pomoc w zbiórce pieniędzy. Potrwa do 14 lipca, a brakuje blisko 290 tys. zł. – Jeszcze go nie widzieliśmy, a już jesteśmy gotowi oddać za niego życie. Antoś jeszcze się nie urodził, ale my już wiemy, że przyjdzie na świat śmiertelnie chory – z bardzo poważną wadą serca. Przejechaliśmy Polskę wzdłuż i wszerz, szukając nadziei. Znaleźliśmy ją dopiero w Munster. Profesor Malec zgodził się operować Antosia – 16 lipca mamy stawić się na pierwszą konsultację w klinice! Wypłakaliśmy już swoje, ale teraz przyszedł czas, by walczyć z całych sił, dlatego piszemy ten apel – prosimy, pomóż naszemu synkowi pozostać na tym świecie! – wybrzmiewa apel rodziców Antosia na stronie Siepomaga.pl.

Pieniądze możecie wpłacać tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.