01 12 2019

Pomóżmy Tomkowi wygrać walkę z glejakiem

01.12.2019, godz.: 11:07
Pomóżmy Tomkowi wygrać walkę z glejakiem
fot. Siepomaga.pl

Wszystkie marzenia Tomka z Milanówka, jego plany na przyszłość i cele zmierzają teraz do jednego – by żyć! 16-latek ma guza pnia mózgu – to glejak IV stopnia. Rodziny nie stać na kosztowne leczenie. Każdy z nas może pomóc i umocnić w Tomku ducha walki o życie.

Chłopiec ma świadomość powagi swej choroby, ale nie traci nadziei na wyleczenie. – Kiedy Tomek zaczął odczuwać bóle i zawroty głowy, miał problemy z widzeniem, lekarze mówili, że to przez dojrzewanie. Nie podejrzewaliśmy, że prawda jest zupełnie inna. I śmiertelnie niebezpieczna. Biopsja wykazała, że w głowie syna jest glejak umiejscowiony na pniu mózgu. Nieoperacyjny… – opowiadają rodzice chłopca.

– Wszelkie kroki, które chcemy podjąć, wymagają ogromnych nakładów finansowych. Praktycznie żadna z nowoczesnych form leczenia glejaka nie jest refundowana. Bez pieniędzy jesteśmy bezradni. Tomek wie, że jest ciężko chory, ale nie traci nadziei. My też się nie poddajemy, pomóż! – proszą o pomoc zdesperowani najbliżsi Tomka.

Zbiórkę pieniędzy na leczenie chłopca prowadzi fundacja Siepomaga. Cenna będzie każda, choćby najdrobniejsza wpłata, a także przekazanie tej wiadomości dalej w świat.

Wpłacać można tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.