27 06 2019

Pomóżmy świetlicy w Kozerkach stworzyć kolejną pracownię

27.06.2019, godz.: 07:31
Pomóżmy świetlicy w Kozerkach stworzyć kolejną pracownię
fot. Facebook Świetlica w Kozerkach

Świetlica w Kozerkach od początku działa prężnie, a cały czas chce się rozwijać. Stąd udział w konkursie fundacji Tesco – „Decydujesz, pomagamy”, w którym do wygrania będą pieniądze na realizację kolejnej pracowni.

Tym razem chodzi o stworzenie Klubu Aktywnego Mieszkańca działającego w świetlicy. – Wystarczy, że w dniach od 17 czerwca do 14 lipca zrobicie zakupy w Tesco (im więcej razy, tym lepiej), a otrzymany od kasjerki żeton wrzucicie do skrzynki z naszym projektem „Klub Aktywnego Mieszkańca” pod skrzydłami Ośrodka Kultury Gminy Grodzisk. Skrzynka będzie się znajdować przy kasach w kierunku wyjścia ze sklepu – wyjaśnia Dominika Staniaszek, koordynatorka świetlicy w Kozerkach.

– Projekt, realizowany w mojej świetlicy, zakłada założenie klubu z kreatywnymi warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będą to m.in. warsztaty stolarskie, ceramiczne, scrapbookingowe, kulinarne – jednym słowem dla każdego coś ciekawego. Wygrana pozwoli nam na zakup materiałów i prowadzenie warsztatów do końca tego roku – objaśnia dalej ideę projektu Dominika Staniaszek. – Nasz mikroregion, gdzie możemy głosować, to sklepy Tesco w Milanówku, Jaktorowie, Błoniu oraz Piastowie – dodaje.

Na potrzeby programu Polska została podzielona na 125 mikroregionów. W każdym z okręgów przyznany zostanie grant w wysokości 5 000 zł. Komisja grantowa wybierze po trzy najlepsze projekty dla każdego ze 125 okręgów.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.