TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

10 2021

Pomóżmy przeżyć nienarodzonemu jeszcze Nikodemowi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Siepomaga.plPomóżmy przeżyć nienarodzonemu jeszcze Nikodemowi - Grodzisk News


Nikodem jeszcze nie przyszedł na świat, dopiero rośnie w brzuchu mamy, a już wiadomo, że śmiertelnie poważną wadą serca. Jedyną szansą dla chłopca jest skomplikowana i kosztowna operacja w niemieckiej klinice w Münster. Trwa zbiórka pieniędzy, do udziału w której serdecznie zachęcamy!


reklama Grodzisk Mazowiecki

U dziecka podczas tzw. badań połówkowych lekarze rozpoznali niedorozwój aorty wstępującej, zarośnięcie zastawki aorty, ubytek przegrody międzykomorowej. Oddajmy głos matce nienarodzonego jeszcze Nikodema oraz kilkuletniego Leona.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Badanie wydawało się trwać w nieskończoność. Im dłużej trwało tym bardziej byłam przekonana, że coś jest nie tak. Gdy lekarz zapytał się czy przyjechałam sama już wiedziałam, że ma mi do przekazania złe wieści.  Okazało się że mój synek ma złożoną, bardzo rzadką wadę serca która będzie wymagała operacji już w pierwszych dobach życia aby w ogóle żyć! – mówi.

Nikodem musi urodzić się z niemieckiej klinice, w której już w pierwszych dobach życia musi zostać poddany operacji ratującej życie. W przeciwnym razie nasz synek zacznie się dusić!  Profesor Edward Malec zakwalifikował mojego synka do operacji i podejmie się ratowania życia Nikodema. Jeden z najlepszych specjalistów na świecie zajmujących się leczeniem tej właśnie rzadkiej wady serca z jaką urodzi się nasz syn kieruje Kliniką Kardiochirurgii Dziecięcej Szpitala Uniwersyteckiego w niemieckim Münster. Profesor z powodzeniem wykonywał już tego typu operacje na noworodkach, ratował ich życie zachowując dwie komory serca. Daje to nam dużo nadziei, bo ta wada choć bardzo rzadka, może być z powodzeniem skorygowana, a serce może zachować swoją wydolność. Otrzymaliśmy kalkulację z kliniki, kwota jaką musimy wpłacić wynosi prawie pół miliona złotych! – dodaje mama Nikodema.

Stąd prośba o pomoc. – Sami nie jesteśmy w stanie zebrać takich środków w tak krótkim czasie, a ten ucieka -  w niemieckim Münster muszę pojawić się na 3 tygodnie przed planowanym porodem aby synek mógł uniknąć bardzo ryzykownego transportu. Zostało nam niewiele czasu. Poród planowany jest na 20 listopada. Nie jesteśmy w stanie zorganizować tak dużej sumy, na dodatek w tak krótkim czasie – proszą rodzice chłopca.

Zbiórka trwa poprzez stronę Siepomaga.pl – TUTAJ. Można również wziąć udział w licytacjach charytatywnych na Facebooku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.