20 03 2019

Pomóżmy Paulince stanąć na nogi

20.03.2019, godz.: 14:33
Pomóżmy Paulince stanąć na nogi
fot. Siepomaga.pl

Paulinka to pogodna dziewczynka, która jest na świecie niespełna rok i mieszka z rodzicami w Grodzisku. Od urodzenia boryka się jednak ze zniekształceniami lewej nóżki. Szansą dla dziewczynki, by normalnie chodziła jest bardzo kosztowna operacja. Ruszyła zbiórka pieniędzy, w której każdy z nas może wesprzeć Paulinkę i jej rodzinę.

9-miesięczna dziś Paulinka Tężycka z Grodziska przyszła na świat ze zniekształceniami lewej nóżki opisywanymi w medycynie jako hemimelia strzałkowa, stopa trójpalczasta oraz niedorozwój kości strzałkowej.

– Nasza historia jest podobna do wielu innych, ale dla nas jest naprawdę wyjątkowa. Przede wszystkim dlatego, że dotyczy naszego upragnionego pierwszego dziecka, które miało urodzić się zdrowe… Miało, bo dopiero po porodzie okazało się, że lewa nóżka naszej córeczki jest poważnie zniekształcona. Łzy radości mieszały się z tymi żalu do losu, dlaczego to spotkało właśnie ją… Od razu zaczęliśmy szukać specjalisty, który uratuje Paulinkę, który sprawi, że będzie sprawnym dzieckiem. Tak trafiliśmy do doktora Paley’a, który chce się podjąć tego trudnego leczenia, który dokona cudu! Córeczka może stąpać po ziemi równymi nóżkami, ale koszt realizacji tego marzenia jest naprawdę wielki. Wierzymy, że znajdą się ludzie o dobrych sercach, którzy nam pomogą, bo wiemy, że tylko razem możemy zdziałać cuda! – apeluje mama dziewczynki.

Na stronie fundacji Siepomaga.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na operację dziewczynki. Każdy z nas może pomóc przez choćby najdrobniejszą wpłatę TUTAJ albo udostępnienie tej wiadomości.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata