reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

30

08 2022

Pomóż zazielenić „palmiarnię” w grodziskiej hali sportowej. Czas na nadesłanie zdjęć do 1 września


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plPomóż zazielenić „palmiarnię” w grodziskiej hali sportowej. Czas na nadesłanie zdjęć do 1 września - Grodzisk News


Do wielkiego otwarcia grodziskiego centrum aktywizacji przy ul. Sportowej (10 i 11 września) pozostało niespełna trzy tygodnie, a gmina szykuje dla mieszkańców jeszcze jedną niespodziankę. Będzie to palmiarnia wewnątrz hali, którą tworzyć mają rośliny przekazane przez mieszkańców właśnie. Czas na to, aby przyłączyć się do akcji już bardzo krótki, bo tylko do 1 września.


Pomysł zorganizowania zielonego pomieszczenia zwanego „Palmiarnią” Grodzisk przekazał na oficjalnym profilu na Facebooku. – Zapraszamy do przekazywania roślin do Palmiarni, która będzie się mieścić w nowej hali widowiskowo-Sportowej. Czekamy na duże, zdrowe rośliny, nadające się do posadzenia we wnętrzach. Transport zapewnia gmina – czytamy w komunikacie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Rośliny spełniające wymagania zdrowotne i wielkościowe, pasujące parametrami do zakupionych przez gminę donic, będą posadzone w naszej nowej hali i pięknie ozdobią grodziską Palmiarnię. W Palmiarni jest miejsce na rośliny duże o minimalnej wysokości ok. 100 cm. Mile widziane wyższe rośliny – podkreślają urzędnicy.

– Będzie to przestrzeń tworzona wspólnie z mieszkańcami. Chcemy zazielenić halę sportową, a jednocześnie dać mieszkańcom sposobność oddania roślin, które np. za bardzo się rozrosły jak na warunki danej posesji – mówi nam Urszula Chrzanowska, z grodziskiego magistratu.

Mieszkańcy zainteresowani przekazaniem roślin proszeni są o wysłanie zdjęć, a także podanie szerokości i wysokości roślin. Maile należy wysłać pod adresem: zielony@grodzisk.pl.

Można to zrobić do 1 września włącznie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

😂

Emil
30-08-2022 19:51

Więcej PSLowców - więcej zieleni

Maria
31-08-2022 08:39

Może lepiej wystawa kotów z prezesa kotem na czele. Pisiorki byliby zadowoleni.

Nowy
31-08-2022 09:53
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.