reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

02 2024

Polonia Bytom pokonana. Dziś kolejny mecz z Gwiazdą Bydgoszcz


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Dartom Bogoria Grodzisk Maz.Polonia Bytom pokonana. Dziś kolejny mecz z Gwiazdą Bydgoszcz - Grodzisk News


Po boju w Pucharze Europy tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki wrócili do ligowego grania. W sobotę podopieczni Tomasza Redzimskiego pokonali na wyjeździe Petralanę TTS Polonię Bytom 3:0, a dziś zmierzą się w Bydgoszczy z tamtejszą Gwiazdą.


Spotkanie z Patralaną, choć wygrane pewnie 3:0, miało trudniejsze momenty dla graczy Bogorii. W pierwszym pojedynku Marek Badowski nie zaczął najlepiej i przegrał pierwszego seta. W kolejnym było już zdecydowanie lepiej – pozwolił rywalowi na zdobycie jedynie dwóch punktów. Kolejne dwa sety wygrał również bez większego problemu i było 1:0 dla gości.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bez większych problemów z rywalem uporał się Panagiotis Gionis, który wygrał 3:0. Patryk Chojnowski dzielnie walczył, ale nie był w stanie nawiązać równej walki z Grekiem.

Największe problemy sprawił Patryk Zatówka, który stoczył bardzo emocjonujący bój z Jinem Takuyą. Polak dwukrotnie prowadził (1:0 i 2:1), ale ostatecznie to Azjata wygrał to starcie i Bogoria mogła się cieszyć ze zwycięstwa 3:0.

Dziś z kolei zawodnicy Tomasza Redzimskiego ponowie zmierzą się z drużyną Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe. Przypomnijmy, że to właśnie z ekipą z Bydgoszczy Bogoria ostatnio wygrała dwumecz w ćwierćfinale Pucharu Europy.

Jak będzie dziś? Przekonamy się już o godz. 18.00.

Petralana TTS Polonia Bytom – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3
Viktor Brodd – Marek Badowski 1:3 (12:10, 2:11, 6:11, 4:11)
Patryk Chojnowski – Panagiotis Gionis 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
Patryk Zatówka – Jin Takuya 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 9:11, 2:6)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.