reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

02 2023

Policyjny pościg za kierowcą volskwagena. Był pijany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPolicyjny pościg za kierowcą volskwagena. Był pijany - Grodzisk News


Sceny jak z filmu rozegrały się dziś na ulicach powiatu grodziskiego. Policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę samochodu osobowego, który nie zatrzymał się na sygnał funkcjonariuszy. Auto uciekiniera po uderzeniu przez radiowóz wpadło do rowu.


Informację o pościgu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Kłudnie policjanci zatrzymali po pościgu samochód osobowy. Auto jest w rowie. Na miejscu policja i straż pożarna – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – Około godz. 17.00 w miejscowości Regów policjanci podjęli pościg za samochodem marki Volskwagen, który nie zatrzymał się do kontroli pomimo użycia przez funkcjonariuszy sygnałów dźwiękowych i świetlnych. W miejscowości Kłudno Stare policjanci użyli służbowego pojazdu jako środka przymusu bezpośredniego uderzając w tył pojazdu w wyniku czego ścigane auto wjechało do rowu – mówi nam mł. asp. Kamil Sobótka, zastępca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Policjanci zatrzymali kierowcę i sprawdzili jego stan trzeźwości, miał około dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów – dodaje.

Na miejscu trwają czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.