reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

07 2022

Policyjny pościg za kierowcą opla


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPolicyjny pościg za kierowcą opla - Grodzisk News


W czwartkowy wieczór grodziscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazuje się, że mężczyzna może mieć na sumieniu inne przestępstwa, poza unikaniem kontroli.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – Około godz. 21.30, obok cmentarza w Jaktorowie bardzo szybko przejeżdżał Opel Corsa, za nim na sygnałach kilka radiowozów. Kwadrans później koło stacji benzynowej w Starych Budach policja otoczyła pojazd, który chyba wylądował na drzewie – relacjonuje pani Marta i dodaje, że z Żyrardowa przyjechała karetka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O szczegóły pytamy policji. – Mogę potwierdzić, że funkcjonariusze prowadzili pościg za kierowcą opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W pewnym momencie ścigany mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w znak drogowy. Nie mam informacji, aby odniósł obrażenia. Został natomiast do dalszych czynności – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

–Policjanci prowadzić będą dalsze działania dochodzeniowe, w celu wyjaśnienia czy zatrzymany nie dopuścił się innych przestępstw poza niezatrzymaniem się do kontroli – dodaje rzeczniczka.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz

Wspaniale by było, gdyby policjanci z taką samą werwą ścigali i karali rowerzystów łamiących wszelkie zasady ruchu i kulturalnego zachowania się na ścieżkach, jezdniach i chodnikach.

xenna
22-07-2022 18:54

hahaha. już się xennie znudziło pouczanie nt. wyłączeń kranówki. teraz się za rowerzystów wzięła. biedna kobieta...

Janek
22-07-2022 21:51
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.