04 12 2018

Policyjny pościg w okolicy grodziskiej stacji PKP. Zatrzymali 17-latka

04.12.2018, godz.: 19:24
Policyjny pościg w okolicy grodziskiej stacji PKP. Zatrzymali 17-latka
fot. GrodziskNews

Grodziscy policjanci zatrzymali 17-latka, którego wcześniej jako sprawcę kradzieży rozpoznała obsługa jednego ze sklepów przy stacji PKP i starała się nie wypuścić go z lokalu do czasu przyjazdu funkcjonariuszy. Nie obyło się jednak bez pościgu.

Pierwsze informacje napływające do redakcji od czytelników sugerowały, że w sklepie spożywczym doszło do kradzieży. Relacjonowali oni, że na miejscu jest kilka radiowozów na sygnałach. Okazuje się, że wydarzenia miały nieco mniej dramatyczny przebieg, choć był pościg za uciekinierem.

– Kwadrans przed 18.00 grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie od obsługi jednego ze sklepów, że rozpoznali młodzieńca, który dopuścił się tam wcześniej kradzieży. Obsługa zablokowała drzwi, by zatrzymać mężczyznę do przyjazdu policji. Ten jednak zdołał wybić szybę i wydostać się wcześniej. Policjanci podjęli krótki pościg i zatrzymali 17-latka – mówi nam Jarosław Frączak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

– Chłopak był poszukiwany do odbycia kary w ośrodku wychowawczym oraz przez komendę w Otwocku w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia – dodaje.

2

Dodaj Komentarz

2 odpowiedzi na “Policyjny pościg w okolicy grodziskiej stacji PKP. Zatrzymali 17-latka”

  1. Michał Litwiński pisze:

    Jeden z nich mial maczete. Rozwalili drzwi od sklepu

  2. Zjawiskowa pisze:

    I proponuje czasy prl wpr…. na dechy na 48 przesluchanie wpr i na dechy na 48 przeluchanie wpr i na dechy na 48 i tak do skutku…… ja mam pracowac a gnuj 17 lat kradnie i cwaniaczy …. jaki to on wielki ?? Wpr i na dechy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata