TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

09 2021

Policyjny pościg ulicami Milanówka


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Policyjny pościg ulicami Milanówka - Grodzisk News


W ręce policjantów z grodziskiej komendy wpadł 38-latek, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej a następnie uciekał przed funkcjonariuszami drogówki. Nie obyło się bez pościgu.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Wkrótce wyszło na jaw dlaczego mężczyzna usiłował uciec. – Problemy 38-latka zaczęły się od kontroli drogowej, którą próbowali przeprowadzić grodziscy policjanci w Milanówku, po stwierdzeniu przekroczenia prędkości przez kierującego citroenem o 65 km/h. Jednak kierowca nie wykonał poleceń policjanta drogówki do zatrzymania się i pojechał dalej. Mundurowi natychmiast ruszyli w pościg. Kilka ulic dalej ujawnili stojący samochód, w którym nie było już kierowcy. Funkcjonariusze szybko sprawdzili auto w policyjnych systemach, jednak nie uzyskali odpowiedzi, kto kierował pojazdem bez badań technicznych. Dociekliwi policjanci dokładnie sprawdzili wnętrze citroena, ujawniając przedmioty, które mogły doprowadzić do ustaleni danych kierowcy. Natychmiast potwierdzili miejsce zamieszkania właściciela znalezionych rzeczy i pojechali go tam zatrzymać – relacjonuje przebieg zdarzeń asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Gdy policjanci docierali do miejsca zamieszkania mężczyzny zwrócili uwagę na osobę, która pospiesznie szła ulicą po wylegitymowaniu okazało się, że był to poszukiwany. – Dokładna kontrola 38-latka ujawniła ponadto, że ma on w portfelu torebkę z podejrzanym białym proszkiem. Badanie substancji wykazało, że jest to mefedron. Mężczyzna został poddany także kontroli stanu trzeźwości. W jego organizmie stwierdzony został ponad promil alkoholu – informuje Katarzyna Zych.

Mężczyzna został zatrzymany, a samochód trafił na parking depozytowy, wkrótce postawiono mu też trzy zarzuty karne : niezatrzymania się do kontroli, kierowania autem w stanie nietrzeźwości i posiadania substancji psychotropowe. Odpowie też za przekroczenie prędkości, nizastosowanie się do poleceń funkcjonariusza na drodze i kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu. Na miejscu zostało mu zatrzymane prawo jazdy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.