05 09 2020

Policyjne działania w Czarnym Lesie. „Na posesji znaczne ilości narkotyków”

05.09.2020, godz.: 13:47
Policyjne działania w Czarnym Lesie. „Na posesji znaczne ilości narkotyków”
Fot. GrodziskNews.pl

Od kilku dni na terenie jednej z posesji w Czarnym Lesie policja prowadzi intensywne działania. Jak się okazuje, zabezpieczono tam dużą ilość narkotyków.

O akcji policji poinformował nas czytelnik. – W Czarnym Lesie od kilku dni policja prowadzi działania. Podobno była tam jakaś fabryka narkotyków – mówi nam anonimowy informator.

Skontaktowaliśmy się z grodziską policją, ale zostaliśmy odesłani do Komendy Stołecznej Policji. Tam potwierdzono działania. – Na terenie powiatu grodziskiego policjanci do walki z przestępczością narkotykową KSP prowadzą czynności. W sprawie zatrzymana jest jedna osoba. Zabezpieczono znaczne ilości narkotyków. Z uwagi na charakter zdarzenia nic więcej dodać nie mogę. Sprawa jest rozwojowa – mówi nam nadkom. Jarosław Florczak ze stołecznej policji.

Co ciekawe, to ta sama posesja, w której w 2012 r. zostało zlikwidowane laboratorium amfetaminy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.