reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

06 2024

Policyjna debata o bezpieczeństwie z mieszkańcami już dziś


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policyjne debaty o bezpieczeństwie z mieszkańcami są stałym i powtarzanym co sezon sposobem komunikacji lokalnej społeczności z policją, kiedy to można wymienić doświadczenia i porozmawiać o kwestiach bezpieczeństwie w poszczególnych regionach powiatu.


Tak, jak w latach ubiegłych debaty odbywają się pod hasłem „Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”. Ich celem jest wymiana informacji między lokalną społecznością, a Policją w zakresie bezpieczeństwa na terenie gminy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najbliższa odbędzie się w baranowskiej, a konkretniej mówiąc – Świetlicy Wiejskiej w Drybusie.

–W godz. 15.00– 15.20 przeprowadzona zostanie debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas  takiego samego spotkania w czerwcu ubiegłego roku. Następnie w godz. 15.30 – 16.30 odbędzie się debata społeczna inicjująca, której tematem będzie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa seniorów. Podczas spotkania policjanci omówią także między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na  "Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa", przedstawią działanie aplikacji "Moja Komenda" oraz programu "Dzielnicowy bliżej nas" – powiadają policjanci i zachęcają do udziału w niej mieszkańców.

Ta odbędzie się 17 czerwca. – Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach pozwolą szybciej wypracowywać skuteczne metody ich eliminowania – podkreślają funkcjonariusze.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.