reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

01 2023

Policjant zatrzymał podejrzanych o kradzież drewna z lasu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP ŻyrardówPolicjant zatrzymał podejrzanych o kradzież drewna z lasu - Grodzisk News


Funkcjonariusz żyrardowskiej komendy powiatowej w czasie wolnym od służby zatrzymał dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież drewna z lasu. Zatrzymanym grozi teraz kara nawet pięciu lat więzienia.


Policjant zatrzymania dokonał w czasie wolnym od służby. Kiedy dostał sygnał, że w pobliskim lesie w Wręczy pod Mszczonowem, pojechał prywatnym samochodem, by sprawdzić teren, który bardzo dobrze znał. Na miejscu nie spostrzegł sprawców, lecz zauważył pocięte brzozy. Postanowił obserwować to miejsce przez pewien czas. Wkrótce spostrzegł, że odjeżdża stamtąd. laweta ze ściętymi drzewami. Funkcjonariusz pojechał.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednocześnie przekazał swoje ustalenia do jednostki policji w Mszczonowie oraz komendy powiatowej w Żyrardowie. Wkrótce podejrzani mężczyźni zostali zatrzymani, a zabrane przez nich drewno – zabezpieczone.

Mężczyźni w wieku 35 oraz 37 lat dostali zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

"gdzie są piniondze za las? "
xenna


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.