23 03 2020

Policjant z Brwinowa nie ma koronawirusa. Komisariat znowu działa

23.03.2020, godz.: 07:25
Policjant z Brwinowa nie ma koronawirusa. Komisariat znowu działa
fot. Twitter/KSP

Pierwszego dnia wiosny zaświeciło słońce dla policjantów z komisariatu w Brwinowie. Okazało się bowiem, że test na koronawirusa u jednego z nich dał wynik negatywny, a to oznacza, że funkcjonariusze mogą wrócić do pracy.

Jednostkę zamknięto w czwartek wieczorem. A z informacji podanej przez Komendę Stołeczną Policji na Twitterze wynikało, że komisariat objęto kwarantanną w związku z wysoką gorączką jednego z policjantów, u którego przeprowadzono test na obceność COVID-19.

Okazał się negatywny, dzięki czemu komisariat mógł wrócić do pracy w pełnym zakresie. – Świetna informacja, w pierwszy dzień wiosny. Policjant z Brwinowa z wynikiem negatywnym Policjantom i pracownikom komisariatu życzymy spokojnej służby – podała na Twitterze KSP.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata