reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

03 2023

Policjant w czasie wolnym udaremnił kradzież roweru


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimPolicjant w czasie wolnym udaremnił kradzież roweru - Grodzisk News


Grodziski dzielnicowy w dniu wolnym od służby udaremnił kradzież roweru i ujął sprawcę. Do zatrzymania doszło w Piasecznie.


St. sierż. Kamil Winnicki na co dzień jest dzielnicowym grodziskiej komendy policji. W sobotę około północy na jednym z osiedli w Piasecznie dostrzegł podejrzanie zachowującego się mężczyznę. – Zachowanie to było wyjątkowo podejrzane. Funkcjonariusz postanowił więc podejść bliżej, by zobaczyć co ów mężczyzna planuje. Po krótkiej chwili dostrzegł, że ukląkł on przy stojaku rowerowym, a następnie wyciąga nożyce do cięcia metalu usiłując przeciąć zabezpieczenie pozostawionego tam roweru. Funkcjonariusz natychmiast zareagował, przerywając rabusiowi jego działania, a następnie wezwał na miejsce lokalny patrol policji – opisuje sytuację asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjant grodziskiej komendy czuwał, aby złapany na gorącym uczynku mężczyzna nie uciekł, a następnie przekazał go w ręce lokalnych policjantów.

36-letni mężczyzna próbował ukraść rower marki Cube o wartości około 2 tys. zł. Usłyszał już zarzut usiłowania kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sprawę nadzoruje piaseczyńska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.