reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

10 2021

Policjanci zarekwirowali podróbki o wartości 3 mln zł


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KSP1 - Grodzisk News


30-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję za handel podrobionymi torebkami w centrum handlowym w Wólce Kosowskiej. Szacunkowa wartość zarekwirowanego towaru wyniosła blisko 3 mln zł.


Funkcjonariusze ze stołecznej komendy otrzymali informację, że na jednym ze stoisk może być sprzedawany podrobiony towar światowych marek. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że 30-latek handlował torebkami damskimi z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– W wyniku przeszukania stoiska policjanci zabezpieczyli 768 torebek opatrzonych podrobionymi znakami towarowymi. Wartość rynkowa zabezpieczonych towarów, wyliczona przez pokrzywdzone firmy, wyniosła prawie 3 miliony złotych. Zatrzymany 30-latek potwierdził, że zabezpieczony przez Policję towar jest sprowadzany bezpośrednio z Chin. Przyznał, że zamawianiem towaru zajmuje się drugi współwłaściciel firmy. Policjanci ustalili też biuro księgowe zajmujące się rozliczaniem finansowym firmy, co może pomóc w ustaleniu skali procederu – poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Mężczyzna odpowie za wprowadzanie do obrotu handlowego towaru z nielegalnie naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych światowych marek.

Policjanci zarekwirowali podróbki o wartości 3 mln zł - Grodzisk News
Policjanci zarekwirowali podróbki o wartości 3 mln zł - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.