08 05 2019

Policja zatrzymała mężczyznę mogącego mieć związek z podpaleniami w Milanówku

08.05.2019, godz.: 15:43
Policja zatrzymała mężczyznę mogącego mieć związek z podpaleniami w Milanówku
fot. Facebook OSP Milanówek

Grodziska policja zatrzymała 53-letniego mężczyznę, które może mieć związek z trzema niedawnymi pożarami pustostanów w Milanówku. Paweł K. będzie dziś przesłuchany i może usłyszeć zarzuty w tej sprawie.

Chodzi o prawdopodobne podpalenia dwu opuszczonych budynków na ulicach Krasińskiego oraz Mickiewicza, o których pisaliśmy tutaj, a także o wtorkowy pożar pustostanu przy ul. Dębowej, w o którym więcej przeczytacie tutaj.

Policjanci podjęli czynności mające na celu wyjaśnienie serii pożarów i działania te doprowadziły ich do 53-letniego Pawła K. – Na tę chwilę mogę jedynie potwierdzić, że zatrzymaliśmy tego mężczyznę. Może mieć związek z podpaleniami w Milanówku. Dziś zostanie przesłuchany i zapadną ewentualne decyzje o postawieniu – bądź nie – zarzutów – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.