TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

10 2022

Policja zaprasza mieszkańców na debatę. Tym razem w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Policja zaprasza mieszkańców na debatę. Tym razem w Milanówku - Grodzisk News


"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie" – pod takim hasłem grodziska komenda powiatowa policji organizuje debaty społeczne dla dla mieszkańców naszego powiatu. Najbliższa odbędzie się 27 października w Milanówku.


Celem jest wymiana informacji między społecznością lokalną a policją na temat bezpieczeństwa w obu gminach. – Podczas spotkań zostaną przedstawione między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", omówione działanie aplikacji "Moja Komenda" oraz przybliżony program "Dzielnicowy bliżej nas". Dzielnicowi przedstawią swoje plany priorytetowe i omówią zagadnienia związane z bezpieczeństwem seniorów – zapowiadają policjanci.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spotkanie z mieszkańcami Milanówka odbędzie się w czwartek 27 października o godz. 16.15 w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku przy ul. Kościuszki 45.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.