reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

26

06 2023

Policja weszła do urzędu miejskiego w Milanówku. Prowadzi czynności


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPolicja weszła do urzędu miejskiego w Milanówku. Prowadzi czynności - Grodzisk News


Media społecznościowe i nie tylko obiegła dziś informacja o czynnościach policyjnych w milanowskim urzędzie miasta. Okazuje się, że są prowadzone na zlecenie grodziskiej prokuratury rejonowej.


O sprawie w swoich mediach społeczościowych napisał m.in. przewodniczący rady miasta Piotr Napłoszek. – Dziś święto samorządu dzień sesji absolutoryjnej, dzień głosowania nad wotum zaufania, a tu taki kwiatek - przeszukanie policji w siedzibie urzędu na polecenie prokuratora – podał Napłoszek na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z pytaniem w tej sprawie zwróciliśmy się zatem do policji. – Mogę jedynie potwierdzić, że w urzędzie miejskim w Milanówku prowadzone są czynności policyjne na polecenie Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

W następnym kroku skierowaliśmy się zatem do prokuratury, ale i tu prokuratorzy byli tajemniczy... – Na ten moment mogę tylko powiedzieć, że na polecenie prokuratury policja prowadziła czynności w milanowskim urzędzie. Nie ujawniamy szczegółów postępowania, w tym informacji, w jakim kierunku jest prowadzone. Więcej informacji będziemy mogli przekazać za około tydzień – powiedział nam prok. Wojeciech Ramotowski, szef Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

Do sprawy więc powrócimy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Już się Wypłoszek cieszy, ale czy nie przedwcześnie?
Miłośniczka Milanówka


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.