TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

06 2023

Policja weszła do urzędu miejskiego w Milanówku. Prowadzi czynności


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Media społecznościowe i nie tylko obiegła dziś informacja o czynnościach policyjnych w milanowskim urzędzie miasta. Okazuje się, że są prowadzone na zlecenie grodziskiej prokuratury rejonowej.


O sprawie w swoich mediach społeczościowych napisał m.in. przewodniczący rady miasta Piotr Napłoszek. – Dziś święto samorządu dzień sesji absolutoryjnej, dzień głosowania nad wotum zaufania, a tu taki kwiatek - przeszukanie policji w siedzibie urzędu na polecenie prokuratora – podał Napłoszek na Facebooku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Z pytaniem w tej sprawie zwróciliśmy się zatem do policji. – Mogę jedynie potwierdzić, że w urzędzie miejskim w Milanówku prowadzone są czynności policyjne na polecenie Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

W następnym kroku skierowaliśmy się zatem do prokuratury, ale i tu prokuratorzy byli tajemniczy... – Na ten moment mogę tylko powiedzieć, że na polecenie prokuratury policja prowadziła czynności w milanowskim urzędzie. Nie ujawniamy szczegółów postępowania, w tym informacji, w jakim kierunku jest prowadzone. Więcej informacji będziemy mogli przekazać za około tydzień – powiedział nam prok. Wojeciech Ramotowski, szef Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim.

Do sprawy więc powrócimy.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.