TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

09 2021

Policja wciąż poszukuje sprawcy oraz świadków śmiertelnego wypadku


Grodzisk News


foto: policja.plPolicja wciąż poszukuje sprawcy oraz świadków śmiertelnego wypadku - Grodzisk News


Funkcjonariusze z Grodziska wciąż nie znają tożsamości kierowcy, który 8 września w Piotrkowicach śmiertelnie potrącił rowerzystę i oddalił się z miejsca zdarzenia. Dlatego też poszukują świadków wypadku.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. 8 września o godz. 19.35 policjanci grodziskiej komendy otrzymali zgłoszenie o osobie z rowerem potrąconej na ul. Tarczyńskiej w Piotrkowicach. Mimo przeprowadzonej reanimacji nie udało się uratować 58-latka – zmarł w skutek odniesionych obrażeń. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejscu zabezpieczono lusterko pojazdu, prawdopodobnie od auta dostawczego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Wszystkie osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu, przejeżdżały ok.19.30 ul. Tarczyńską w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna i były świadkami wypadku lub posiadają w swoich pojazdach rejestratory, które nagrały miejsce zdarzenia prosimy o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243. Prosimy również osoby dokonujące napraw samochodów i sprzedające części samochodowe o przekazywanie informacji w przypadku kontaktu z klientami, mogącymi mieć związek z tym wypadkiem. Przypominamy, że ukrywanie informacji o ewentualnym sprawcy może skutkować odpowiedzialnością karną – mówi asp. sztab Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.