13 11 2018

Policja szuka podejrzanego

13.11.2018, godz.: 07:59
Policja szuka podejrzanego
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy poszukują mężczyzny podejrzanego o kradzież tableta.

Mężczyzna jest poszukiwany od 3 września. Tego dnia około godz. 20.00 w jednym z punktów sprzedaży sprzętu elektronicznego w Grodzisku doszło do kradzieży tableta. – Nieustalony dotąd sprawca zabrał urządzenie z ekspozycji i wyszedł z nim ze sklepu. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu w placówce handlowej – informują policjanci z grodziskiej komendy.

Opublikowano również zdjęcie mężczyzny. – Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy, proszony jest o kontakt osobisty z policjantami wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19 lub telefoniczny pod numerami: 22 60 42  260 lub 22 60 42  243. Informacje w formie elektronicznej można przekazać również pisząc na adres: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl – zaznaczają policjanci.

Fot. KPP Grodzisk Maz.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata