TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

07 2021

Policja publikuje zdjęcia ze śmiertelnego wypadku – ku przestrodze


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Policja publikuje zdjęcia ze śmiertelnego wypadku – ku przestrodze - Grodzisk News


Policja podaje garść nowych informacji w sprawie nocnego wypadku na autostradzie, w którym zginął kierowca volkswagena. Opublikowała także zdjęcia z wypadku, które działają na wyobraźnię i mają przestrzegać kierowców...


reklama Grodzisk mazowiecki

– 68 letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn jechał pod prąd autostradą A2 w kierunku Poznania. Na wysokości 433 km zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym pojazdem marki Volvo, którym podróżowała rodzina z trojgiem dzieci. W wyniku zderzenia volvo uderzyło w jadący obok pojazd marki Renault – podaje policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Sprawca zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem Volvo waz z pasażerami zostali przewiezieni do szpitala, gdzie po przeprowadzeniu konsultacji lekarskiej na oddziale pozostał tylko kierujący – dodaje.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. – Szczególnie w okresie wakacyjnym, jak i porze wieczorowo nocnej należy zwiększyć czujność za kierownicą. Trzeba również pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania, gdyż tak naprawdę nigdy nie wiemy co nas może spotkać ze strony innych uczestników ruchu drogowego – zaznaczają.

Właściwe zachowanie pozwoli zmniejszyć prawdopodobieństwo tak tragicznych wypadków...

Policja publikuje zdjęcia ze śmiertelnego wypadku – ku przestrodze - Grodzisk News
Policja publikuje zdjęcia ze śmiertelnego wypadku – ku przestrodze - Grodzisk News
Policja publikuje zdjęcia ze śmiertelnego wypadku – ku przestrodze - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Sprawcą poniósł śmierć i już? Nikt nie wnika w przyczyny? Kto to był? Żadnej informacji czy pod wpływem alkoholu czy innych środków? Słabe to. On nie żyje, a ta Rodzina?

jw23
13-07-2021 22:52

Ten 68 letni idiota jechał pod prąd dość długo. Ledwo zdążyłem uniknąć zderzenia z Nim już na trasie toruńskiej na wysokości Wisły. Pewnie był pijany.

Joca
14-07-2021 07:51

A zadzwoniłeś chociaż na 112? Może by go gdzieś zatrzymali, a tak stało się nieszczęście.
Ja jechałem parę miesięcy temu po A2, gdzie na środkowym pasie przed Pruszkowem leżał zderzak - wszyscy ostro hamowali, ale nikt nie zgłosił na 112 - ja byłem pierwszy... Oczywiście nie było śladu po właścicielu - co też było dla mnie dziwne, że ktoś zgubił taki element i pojechał dalej.

Hubert
14-07-2021 10:21

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.