TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

08

04 2021

Policja poszukuje tego mężczyzny [FOTO]


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Policja poszukuje tego mężczyzny [FOTO] - Grodzisk News


Grodziska komenda powiatowa policji, a w szczególności komisariat w Podkowie Leśnej poszukuje mężczyzny, który mógł dopuścić się aktu wandalizmu w Parku Miejskim przy ul. Lilpopa 18. Funkcjonariusze opublikowali jego wizerunek i proszą o przekazywanie informacji w tej sprawie.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Na publikowanym zdjęciu udostępniony jest wizerunek jednego z prawdopodobnych sprawców przestępstwa, które spowodowało straty w wysokości 7000zł na szkodę Urzędu Miasta Podkowa Leśna. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z policjantami posterunku przy ul. Brwinowskiej 17a lub telefoniczny pod numerami 22 758-91-10 lub 47 72 42-836 – apeluje podkowiański komisariat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Do zdarzenia doszło 26 lutego 2021r. w Podkowie Leśnej, na terenie parku miejskiego, przy ul. Lilpopa 18. Nieznani sprawcy dokonali uszkodzenia ogrodzenia na długości 30m oraz kamery monitoringu, czym spowodowali straty w wysokości 7000zł na szkodę Urzędu Miasta w Podkowie Leśnej – opisuje szczegóły policja.

– Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek jednego z prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami podkowiańskiego posterunku lub Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Jak Podkowa to zwolenik LGBT+ z Ziemi Grodziskiej (PSL/ZSL)
mariusz


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.