11 05 2020

Policja nakryła hodowlę marihuany pod Brwinowem. Kilkaset sadzonek, kilogramy narkotyków [FOTO]

11.05.2020, godz.: 12:03
Policja nakryła hodowlę marihuany pod Brwinowem. Kilkaset sadzonek, kilogramy narkotyków [FOTO]
fot. KPP Pruszków

Cztery zatrzymane osoby oraz zlikwidowana hodowla konopi indyjskich licząca 368 sadzonek, ponadto zabezpieczone 5,5 kilograma marihuany. To bilans policyjnej akcji w Kaniach pod Brwinowem.

Na trop przestępczej działalności wpadli kryminalni z pruszkowskiej komendy. To oni ustalili że na dwóch posesjach w Kaniach, prawdopodobnie znajdują się hodowle konopi indyjskich, których „założycielem” miał być 22-latek. Wkrótce policjanci wkroczyli na posesje. I potwierdzili, iż jest tam osiem namiotów przystosowanych do hodowli roślin.

– W namiotach znajdowało się 368 sadzonek konopi w różnym stadium rozwoju. Wzrost roślin był sterowany przez elektroniczny system nawadniania, oświetlania i ocieplania. Cały sprzęt został zabezpieczony przez policjantów jako dowód w sprawie. Jednocześnie zabezpieczono kilka worków z roślinnym suszem o wadze ponad 5,5 kg – poinformowała pruszkowska komenda policji.

– W ręce policjantów trafiły dwie kobiety w wieku 21 i 59-lat oraz dwóch mężczyzn 22 i 63-latek. Policjanci zabezpieczyli ponad 17 tys. złotych – dodała.

Na podstawie zebraneg materiału dowodowego obu mężczyznom postawiono zarzuty posiadania znacznej ilości środków oudrzających oraz uprawy konopi indyjskich. Zostali tyczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Kobiety po przesłuchaniu zostały zwolnione.

3

Dodaj Komentarz

3 odpowiedzi na “Policja nakryła hodowlę marihuany pod Brwinowem. Kilkaset sadzonek, kilogramy narkotyków [FOTO]”

 1. Anonim pisze:

  Hodowla konopi ??????
  Myślę że raczej uprawa kononopi !

  • Bez nazwy pisze:

   I słusznie myślisz, to prawdopodobnie była uprawa. Chyba że policjanci zastali nowe, nieznane dotąd stadium rozwoju i konopie na ich widok same ruszyły do ucieczki 😀

 2. Anonim pisze:

  NAKRYĆ”
  1.położyć coś na czymś,osłaniając kogoś lub coś,
  2.przyłapać kogoś na czymś ,złapać na gorącym uczynku.
  Czyli co? policja „złapała na gorącym uczynku „maryhę” lub jej krzaki to jakaś PARODIA !!!
  Panie redaktor tekst należy pisać z OTWARTYMI OCZAMI LUB OCZYMA jak kto woli.!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata