08 11 2015

Włamania na ul. Spiskiej? Policja zaprzecza

08.11.2015, godz.: 10:44
Włamania na ul. Spiskiej? Policja zaprzecza
fot. GrodziskNews

Jedna z mieszkanek ul. Spiskiej w Grodzisku twierdzi, że w ostatnim czasie w okolicy zaczęło dochodzić do kradzieży oraz włamań do garaży i budynków mieszkalnych. Policjanci w ostatnim miesiącu na ul. Spiskiej przeprowadzili jedną interwencję, dotyczącą podejrzenia kradzieży piły z garażu. Właściciel nie złożył w tej sprawie zawiadomienia o przestępstwie.

Podobnie jak w przypadku dużego natężenia ruchu na Spiskiej, także i w tej sprawie swoimi niepokojami podzieliła się z nami czytelniczka Małgorzata. – Zaczęły się kradzieże w naszym terenie, włamania do budynków mieszkalnych i garaży, boimy się nie tylko wyjść na ulicę, że tam nas przejadą, ale i z domu, że nas okradną – mówi.

Okazuje się jednak, że obawy pani Małgorzaty wyrażane w liczbie mnogiej – jako „my” – nie do końca znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Skonfrontowaliśmy je z wiedzą policyjną. – Poza opisaną wyżej interwencją, w ostatnim czasie nie odnotowaliśmy żadnych zgłoszeń, ani spraw dotyczących kradzieży i włamań w rejonie ul. Spiskiej. O swoich spostrzeżeniach i obawach na temat takich niepokojących zdarzeń poinformowała wczoraj (czwartek 5 listopada – red.) policjanta dzielnicowego mieszkanka, ale był to dotychczas tylko jeden sygnał bez żadnych dodatkowych danych – wyjaśnia st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Oczywiście, jak każde zgłoszenie, także to zostanie potraktowane z należytą powagą i policjanci obejmą ten rejon wzmożonym nadzorem. Ale jak mówię: nie odnotowaliśmy tam ostatnio żadnych niepokojących zdarzeń tego rodzaju – uspokaja.

1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Włamania na ul. Spiskiej? Policja zaprzecza”

  1. Magda pisze:

    Nie doszło tylko do jednego włamania , było ich więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata