26 09 2019

Pojedynek w samo południe z rezerwami Legii. Pogoń powalczy o kolejne punkty

26.09.2019, godz.: 19:34
Pojedynek w samo południe z rezerwami Legii. Pogoń powalczy o kolejne punkty
fot. Facebook Pogoń Grodzisk

W niedzielę w samo południe w Ząbkach będziemy świadkami spotkania Pogoni Grodzisk z występującymi tam rezerwami warszawskiej Legii.

„Wojskowi” w tym sezonie imponują formą. W lidze pokonali ostatnio 3:1 Olimpię Zambrów, co pozwala obecnie zajmować drugie miejsce w tabeli. We wtorek natomiast, w rozgrywkach I rundy Pucharu Polski odprawili z kwitkiem pierwszoligowe Wigry Suwałki, wygrywając to spotkanie 2:0. To pokazuje skalę trudności, z którą przyjdzie nam się zmierzyć. Z jednej strony drużyna, która obecnie prezentuje wysoką formę i pokazuje, iż ma wysokie ambicje oraz aspiracje, a z drugiej ekipa której celem jest zwycięstwo pozwalające opuścić strefę spadkową.

W teorii faworyt, co widać w ofercie bukmacherskiej, jest zdecydowany: Legia Warszawa. Ale jak wiemy, w sporcie – a w szczególności w piłce nożnej – taka rola wcale nie oznacza łatwych punktów do zdobycia. Wręcz przeciwnie. Czasem drużyna której nikt nie daje zbyt wiele szans na zwycięstwo w takich meczach walczy na całego, z ambicją i wiarą żeby pokazać jak bardzo niemal każdy się myli. I wierzymy że w najbliższym meczu podopieczni trenera Moskala pokażą pełnię swoich możliwości i umiejętności. Wierzymy że wygramy to spotkanie! Dopóki piłka w grze, dopóty wszystko jest możliwe!

Dlatego w niedzielę nie siedźmy w domu! Pojedźmy i wspierajmy naszą Pogoń! Razem sięgnijmy po te trzy punkty, w których zdobycie mocno wierzymy! Start o godzinie 12.00.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.