18 10 2019

Pojedynek beniaminków w Grodzisku

18.10.2019, godz.: 16:40
Pojedynek beniaminków w Grodzisku
Fot. GrodziskNews.pl

W najbliższą sobotę (19 października) o godzinie 14.00 Pogoń Grodzisk gościć będzie kolejnego ligowego rywala. Tym razem będzie to beniaminek III ligi – KS Wasilków.

Spotkanie z drużyną z województwa podlaskiego będzie jednym z nielicznych kiedy to za faworyta będzie uważana nasza Pogoń. Niewątpliwie zbliżający się mecz to spotkanie z cyklu tych za „6 punktów”. Wygrana w takim meczu pozwoliłaby nie tylko z dużym prawdopodobieństwem uciec ze strefy spadkowej, ale dodatkowo odskoczyć rywalowi, który tak jak i Pogoń walczy obecnie rozpaczliwie o każdy ligowy punkt.

KS Wasilków podobnie jak i drużyna z Grodziska to obecny beniaminek 3 ligi i podobnie jak i zespół Roberta Moskala przeżywa więcej rozczarowań niż tych pozytywnych chwil. KS w rozegranych 12 spotkaniach wywalczył zaledwie 6 punktów, na które złożyły się 2 zwycięstwa i aż 10 porażek. Wasilków zdobył 8 bramek tracąc przy tym ich aż 27. W ostatnim meczu nasz sobotni rywal przegrał 1:2 z Olimpią Zambrów.

Pogoń w ostatnim meczu wysoko i pewnie pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki. Kibice grodziskiego klubu mają nadzieję, że to zwycięstwo nie było tylko jednorazowym zrywem, ale zapowiedzią lepszych czasów.

Na pewno Pogoń stać na zwycięstwo z KS-em Wasilków, ale trzeba zachować spokój, koncentrację i wiarę w to, że na boisku zawodnicyz Grodziska pokażą atuty, podobnie jak w meczu z Lechią.

W osiągnięciu pozytywnego rezultatu wydatnie mogą pomóc kibice, którzy z trybun będą wspierać zawodników Roberta Moskala. W klubie przy ul. Mokronoskich bardzo liczą na Wasze wsparcie! Ponownie zapełnijmy stadion Pogoni.

Kibicu, nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!!!

Fot. Facebook/Pogoń Grodzisk Mazowiecki
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.