reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

04

06 2024

Pogoń zaprasza na mistrzowską fetę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W najbliższą sobotę w Grodzisku Pogoń zagra swój ostatni mecz w tym sezonie. Jednak to będzie tylko jedna z wielu atrakcji jakie przygotował klub z okazji awansu do II ligi. Szykuje się iście mistrzowska zabawa.


Ekipa prowadzona przez trenera Marcina Sasala dwa tygodnie temu zapewniła sobie awans do II ligi, natomiast w sobotę zwieńczenie tego niezwykle udanego sezonu – mecz z Unią Skierniewice i mistrzowska feta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bramy stadionu zostaną otwarte na półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem – o godz. 15.30. A będzie co robić, bowiem na terenie klubowego obiektu będą m.in. dmuchańce, sklepik z gadżetami, strefa gastronomiczna. O oprawę muzyczną zadba Forza Firenze.

O godz. 16.00 ruszy Wielka Loteriada z atrakcyjnymi nagrodami, a o 17.00 rozpocznie się spotkanie Pogoni z Unią Skierniewice – szlagier ostatniej kolejki III ligi, bowiem zagrają lider z wiceliderem; świeżo upieczony mistrz z drużyną, która nie przegrała od połowy marca; z ekipą, która ma w swoich szeregach najlepszego strzelca ligi Kamila Sabiłło, który w tych rozgrywkach zdobył 26 goli.

Po meczu, około godz. 19.00 natomiast piłkarze Pogoni w obecności kibiców podniosą puchar za mistrzostwo III ligi.

Impreza jest biletowana. Dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia wejście jest bezpłatne, z kolei bilety ulgowe przysługują młodzieży powyżej 18 roku życia do 26. roku życia z ważną legitymacją oraz wszystkim kobietom, emerytom i rencistom. Dokument uprawniający do ulgi będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Bilety można nabyć tutaj.

Pogoń zaprasza na mistrzowską fetę - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.