TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

04 2022

Pogoń zagra z Olimpią


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPogoń zagra z Olimpią - Grodzisk News


Już w niedzielę piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki zagrają kolejny mecz „o życie”. Tym razem rywalem będzie drużyna Olimpii Elbląg.


Choć sytuacja Pogoni jeszcze niedawno wydawała się beznadziejna, to jednak tę nadzieję i wiarę w sukces mają piłkarze i trenerzy grodziskiego zespołu. W ostatnich trzech kolejkach Pogoń zdobyła siedem punktów (w tym walkower z GKS Bełchatów) i znacznie zbliżyła się do zajmujących ostatnią bezpieczną lokatę rezerw Śląska Wrocław. Pogoń traci do zespołu ze stolicy Dolnego Śląska pięć punktów, a do końca sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Już w niedzielę 1 maja szansa na kolejne punkty, choć łatwo nie będzie. Do Grodziska przyjeżdża drużyna Olimpii Elbląg, która walczy o pierwszą „szóstkę” (do szóstej w tabeli Radunii traci tylko punkt). W pierwszym spotkaniu, które odbyło się w październiku 2021 r. górą była Olimpia wygrywając z Pogonią 1:0. Zwycięstwo zapewnił jej w 21. minucie Hubert Krawczun.

W ostatnich trzech spotkaniach Olimpia zdobyła cztery punkty – przegrała u siebie 0:2 z Wisłą Puławy, zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z Garbarnią Kraków i wygrała u siebie ze Zniczem Pruszków 2:0. Jak będzie w niedzielę?

Spotkanie odbędzie się na stadionie przy al. Mokronoskich w Grodzisku. Początek o godz. 17.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.