TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

08 2019

Pogoń zaczyna sezon! Na start Aleksandrów Łódzki


Grodzisk News


Pogoń zaczyna sezon! Na start Aleksandrów Łódzki - Grodzisk News


Dziś grodziska Pogoń inauguruje trzecioligowe zmagania. Nasi piłkarze podejmą Sokół Aleksandrów Łódzki.


reklama Grodzisk mazowiecki

Pogoń już kilkukrotnie miała okazję grać z Sokołem, pierwszy raz w sezonie 2012/13. W Grodzisku zespół z Aleksandrowa wygrał 3:1, a jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Dorian Zdanowicz. W rewanżu Sokół wygrał 2:0. W kolejnym sezonie było już lepiej. Najpierw Pogoń z Aleksandrowa wywiozła punkt (0:0), a w Grodzisku udało się pokonać rywali 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił wtedy w 82. minucie Tomasz Feliksiak. W sezonie 14/15 oba zespoły zostały mocno przebudowane. W pierwszym starciu w Grodzisku lepszy okazał się Sokół, który wygrał 1:0, ale w Aleksandrowie Pogoń wzięła rewanż i pewnie zwyciężyła gospodarzy 3:1, po golach Tataja, Sołtysa i Sierocińskiego. Ostatnie mecze między Sokołem, a Pogonią odbyły się w sezonie 15/16, czyli w ostatnim jakim Pogoń grała na poziomie III ligi. W Aleksandrowie łódzkim padł bezbramkowy remis, natomiast w Grodzisku to goście okazali się lepsi i wygrali 2:0. Wtedy Sokół bił się o awans do II ligi, ale ostatecznie zabrakło im 3 punktów. Pogoń natomiast spadła w głównej mierze ze względu na reformę rozgrywek. Wtedy w lidze utrzymywało się jedynie osiem zespołów. Bilans między Pogonią a Sokołem jest na korzyść tych drugich. Rywale wygrali cztery mecze, w dwóch padł remis, a w dwóch lepsi okazali się piłkarze z Grodziska. Bilans bramkowy 5:9. Czy w tym sezonie uda się go poprawić? Odpowiedź już dziś o godz. 15.00.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.