reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

09 2022

Pogoń wygrywa z Unią


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPogoń wygrywa z Unią - Grodzisk News


Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki wygrali na wyjeździe z Unią Skierniewice. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Jean Franco Sarimento.


To był mecz zespołów z górnej części ligowej tabeli. Pogoń jechała do Nieborowa na mecz z ekipą, z podobnym dorobkiem punktowym (Pogoń miała jeden punkt więcej), przed tym meczem zespół z Grodziska zajmował czwartą lokatę, a Unia Skierniewice szóstą. Obie ekipy wygrały swoje mecze w poprzedniej kolejce więc chciały pójść za ciosem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W sobotni mecz lepiej weszli gracze z Grodziska, którzy przez całe spotkanie prezentowali się bardzo dobrze, a mocny początek spotkania tylko pomógł. Podopieczni Mateusza Dudka wyszli na prowadzenie już w szóstej minucie spotkania. Po przejęciu piłki w środku pola zawodnik Pogoni posłał futbolówkę na 30 metr w kierunku Jeana Franco, ten się z nią bez problemu odwrócił (rywale zostawili mu mnóstwo miejsca), podbiegł kilka metrów w kierunku bramki rywala i uderzył sprzed pola karnego w lewy dolny róg bramki Unii Skierniewice. Pogoń nie dała sobie wydrzeć prowadzenia do końca spotkania i przywiozła z Nieborowa trzy punkty.

Zadowolony z postawy zespołu był trener Mateusz Dudek. – Cieszy nas kolejne zwycięstwo. Wykonaliśmy dużo pracy, realizowaliśmy plan, byliśmy dobrze przygotowani do tego spotkania. Cieszy nas również pierwsze czyste konto w tym sezonie. Tak jak zaczęliśmy serię wygranych liczymy, że zaczniemy również serię meczów z bardzo dobrą grą w obronie. Będziemy ciężko pracować, aby w kolejnych spotkaniach prezentować się tak dobrze jak w tym meczu – powiedział po spotkaniu szkoleniowiec Pogoni.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.