TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

10 2021

Pogoń sprawdziła się z ekstraklasowym rywalem


Grodzisk News


foto: Facebook/Pogoń GrodziskPogoń sprawdziła się z ekstraklasowym rywalem - Grodzisk News


Choć Pogoń nie rozgrywa w tym tygodniu meczu w ramach ligowej rywalizacji, to i tak zaliczyła pojedynek z rywalem z wysokiej, ekstraklasowej półki. Czerwono-biali zmierzyli się towarzysko z Górnikiem Łęczna. Mecz zakończył się porażką Pogoni, ale dał zespołowi dobry materiał do analizy.


reklama Grodzisk Mazowiecki

W pierwszej połowie meczu na Stadionie Miejskim w Łęcznej nie zobaczyliśmy goli. Wynik po przerwie dopiero w 68. minucie otworzyli gospodarze za sprawą trafienia Przemysława Banaszaka. Kwadrans później rezultat na korzyść Górnika podwyższył Bartłomiej Kalinkowski.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziski zespół nie złożył jednak broni. Przyniosło to efekt niedługo przed końcowym gwizdkiem sędziego, kiedy to po faulu w polu karnym Pogoni przyznano rzut karny. Piłkę z jedenastu metrów do bramki łęcznian wpakował Damian Jaroń.

Górnik Łęczna 2–1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Przemysław Banaszak 68, Bartłomiej Kalinkowski 83 - Damian Jaroń 90 (karny)

Górnik Łęczna: (I połowa) Maciej Gostomski - Maciej Orłowski, Tomasz Midzierski, Kamil Pajnowski, Leândro - Michał Mak, Janusz Gol, Szymon Drewniak, Damian Gąska, Serhij Krykun - Przemysław Banaszak. (II połowa) Adrian Kostrzewski - Bartosz Rymaniak, Tomasz Midzierski, Paweł Baranowski, Leândro - Aleksander Jagiełło, Szymon Drewniak (65 Tomasz Tymosiak), Łukasz Szramowski, Álex Serrano, Jason Lokilo - Przemysław Banaszak (75 Bartłomiej Kalinkowski).

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: (I połowa) Artur Haluch - Aleksander Theus, Daniel Choroś, Michał Gładysz, Piotr Maślanka - Wojciech Kalinowski, Jakub Kołaczek, Sebastian Kobiera, Michał Wrzesiński, Mateusz Lisowski - Jean Franco Sarmiento. (II połowa) Matthew Dworak - Piotr Maślanka, Kacper Łoś, Rafał Zembrowski, Michał Zimmer - Damian Jaroń, Jakub Kołaczek, Sebastian Kobiera, Filip Sobiecki, Mateusz Lisowski - Jean Franco Sarmiento.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.