reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

02

06 2024

Pogoń sie nie zatrzymuje


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki wygrali na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi kontynuując dobrą passę.


Tydzień temu drużyna Marcina Sasala zapewniła sobie awans do II ligi i można się było spodziewać pewnego rozluźnienia w szergach Pogoni. Jednak drużyna z Grodziska zanotowała kolejne zycięstwo.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ostatnia w tabeli Pilica Białobrzegi już jakiś czas temu żegnała się z III ligą będąc zdecydowanie najsłabszą ekipą w tym sezonie. I w Białobrzegach było widać, że mierzą się drużyny, które w przyszłym sezonie będą występować na zupełnie innych poziomach rozgrywek – Pilica w IV lidze, Pogoń w II.

Drużyna Marcian Sasala, która wyszła w nieco innym składzie niż zwykle (m.in. z 19-letnim Mikołajem Glacelem w bramce) objęła prowadzenie w 21. minucie za sprawą Jakuba Lisa. 19-latek podwyższył na 2:0 w 56. minucie, a 68. minucie było już 3:0 za sprawą Zinkevycha. Gdy wydawało się, że mecz już jest rozstrzygnięty gracze Pilicy naędzili nieco strachu drużynie Pogoni – najpierw w 89. minucie Adrian Kaźmierczak strzelił na 1:3, a chwilę później Jakub Głowacki zdobył kontaktowego gola. Wynik jednak już nie uległ zmianie, a Pogoń przywiozła z Białobrzegów trzy punkty.

Pilica Białobrzegi – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:3 (0:1)
Bramki: Kazimierczak 89’, Głowacki 90’ – Lis 21’, 56’, Zinkevych 68’


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.