28

10 2018

Pogoń rozbiła Wilgę

Pogoń rozbiła Wilgę - Grodzisk News

Efektowne zwycięstwo grodziskiej Pogoni. W sobotę piłkarze Roberta Moskala rozgromili na wyjeździe Wilgę Garwolin aż 7:0.

Przewaga Pogoni w tym meczu nawet na chwilę nie podlegała dyskusji. Choć gospodarze dzielnie się bronili utrzymując do 35. minuty remis to w końcowy sukces jakim byłoby urwanie punków naszej Pogoni chyba sami nie wierzyli. Pogoń niczym czołg, w którym w pierwszym składzie zagrało aż sześciu wychowanków dosłownie zmiotła z powierzchni przeciwnika. Pierwszy na listę strzelców w 35. minucie wpisał się Patryk Szymański. W 41. minucie Pogoń prowadziła już 2:0. Gola zdobył Maciej Pietraszek.

W drugiej połowie goście pokazali, że pierwsza część gry to była tylko rozgrzewka. Strzelanie wznowili już w 48. minucie, kiedy to gola zdobył Damian Jaroń. W 72. minucie kapitan Pogoni ponownie wpisuje się na listę strzelców. W 80. minucie przypomniał się ponownie Szymański zdobywając swojego drugiego gola, by po chwili w 82. minucie skompletować hat-tricka. Wynik w 90. minucie ustalił Michał Strzałkowski zdobywając bramkę z rzutu karnego.

Kolejne spotkanie Pogoni już w najbliższą sobotę 3 listopada. O godzinie 13.30 w Złotokłosie piłkarze z Grodziska zagrają z ostatnią w tabeli Perłą.

Wilga Garwolin ? Pogoń Grodzisk 0:7 (0:2)

Bramki: Szymański x3, Jaroń x2, Pietraszek, Strzałkowski

Skład Pogoni: Przyrowski, Jędrzejczyk, Skorupa (77' Pieczyński), Pałuba D, Krajewski, Enow, Łabęda (75' P. Jaroń), Jaroń (83' Więckowski), Kołaczek (82' Szewczyk) Pietraszek (69' Strzałkowski), Szymański (83' Gwardiak)