29

10 2017

Pogoń remisuje z rezerwami Znicza

Pogoń remisuje z rezerwami Znicza - Grodzisk News

Piłkarze Pogoni Grodzisk przywieźli jeden punkt z Pruszkowa. Mecz z rezerwami Znicza zakończył się remisem 2:2.

Przed meczem gracze z Grodziska byli pełni nadziei, że podtrzymają serię wygranych w spotkaniach wyjazdowych. I do osiągnięcia tego celu wiele nie zabrakło. Dokładnie kilka minut.

W pierwszej połowie podopieczni Mateusza Miłoszewskiego byli zespołem lepiej grającym w piłkę. Mieli kilka świetnych okazji i tylko jedną z nich zdołali wykorzystać. Świetnym strzałem popisał się Kuba Kołaczek, który wyprowadził naszą Pogoń na prowadzenie. Goście mieli w tej odsłonie jeszcze kilka dobrych okazji, ale żadnej z nich nie zdołali już wykorzystać. Gospodarze w pierwszej połowie mieli na dobrą sprawę jedną sytuację, ale bardzo dobrze zareagował bramkarz Pogoni Bartek Folc, który zdołał wybronić strzał zawodnika Znicza.

Po zmianie stron powinno być 2:0 dla Pogoni. Niestety Damian Jaroń, który dotąd był niezawodny w strzałach z 11. metra tym razem nie wykorzystał rzutu karnego. W 70. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. W 85. minucie Jaroń daje prowadzenie gościom, ale nie udało się go utrzymać. W 88. minucie Pogoń straciła bramkę, która pozbawiła Pogoni dwóch punktów.

Pogoń o kolejne punkty powalczy w sobotę 4 listopada kiedy to o godzinie 13.30 w Garwolinie zmierzy się z miejscową Wilgą.

Znicz II Pruszków ? Pogoń Grodzisk 2:2 (0:1)

Skład Pogoni: Folc, Pietraszek, Czarnecki, Panufnik, Krajewski Kamiński, Enow, Kolaczek, Jaroń, Baranowski, Strzałkowski