24

11 2019

Pogoń przegrywa w ostatnich minutach

Pogoń przegrywa w ostatnich minutach - Grodzisk News

Piłkarze Pogoni Grodzisk przegrali na wyjeździe z Sokołowem Aleksandrów Łódzki 1:2. Zawodnicy Roberta Moskala stracili decydującego gola w ostatnich minutach meczu.

Choć zawodnicy Pogoni nie jechali od Aleksandrowa Łódzkiego w roli faworytów, to po ostatnich dwóch zwycięstwach ?poczuli krew? i zamierzali kontynuować dobrą passę nawet na boisku zespołu z czołówki III ligi (przed meczem z Pogonią zajmował piąte miejsce). Zespoły te mierzyły się ze sobą w pierwszej kolejce. W Grodzisku Pogoń przegrała 1:2, a bramki traciła w 1 i 92. minucie, drugą bramkę tracąc z rzutu karnego. Dlatego też zawodnicy Moskala liczyli na rewanż. Niestety historia lubi się powtarzać. Choć tym razem Pogoń wystrzegła się utraty bramki na początku spotkania, to znów straciła gola decydującego o wyniku w końcówce spotkania ? tym razem w 89. minucie. Ale po kolei? W 58. minucie Bartłomiej Maćczak wykorzystał rzut karny i otworzył wynik na 1:0. Wyrównał w 82. minucie Jakub Kołaczek, ale niezawodny tego dnia Maćczak właśnie na kilka minut przed końcem strzelił drugiego gola na wagę trzech punktów dla Sokoła. To było ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Pogoń obecnie znajduje się na 13. miejscu z przewagą dwóch punktów nad strefą spadkową. Sokół Aleksandrów Łódzki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (0:0)

Bramki: Bartłomiej Maćczak 58' (k.), 89' - Jakub Kołaczek 82'